*Popust na pregled i dermoskopiju 20%

   
UslugeCenaAkcija*
BLEFAROPLASTIKA
Gornji kapci1,000€
Donji kapci1,600€
Oba kapka2,400€
ESTETSKA DERMATOLOGIJA
Mezoterapija6,3005,040
Mezolifting9,8007,840
Vitamino mezoterapija18,40014,720
Mezoterapija kapilicijuma8,3006,640
Fileri 1ml29,000
Botox lice-jedna regija17,700
Botox lice-dve regije29,400
Botox lice-tri regije35,300
Aplikacija botoxa kod prekomernog znojenja (dlanovi/tabani)32,300
Aplikacija botoxa kod prekomernog znojenja (pazusna jama)35,600
Medicinski tretman lica3,600
Hemijski piling salicilnom kiselinom12,3009,840
Hemijski piling TCA 20% ili 30%18,45014,760
Piling tečnim azotom2,6002,080
Uklanjanje kapilara - lice - manja regija6,0004,800
Uklanjanje kapilara - lice - veća regija8,0006,400
Transplantacija kose FUE metodom1€/graft
PRP tretman100€
MOHS HIRURGIJA
I stadijum tumora60.000
Svaki sledeći stadijum tumora25.000
Cena po bloku8.000
Primarno zatvaranje (posle MOHS-a)48.000
FLAP/GRAFT zatvaranje (posle MOHS-a)107.000
Excisia BCC/SCC33.000
Excisia BCC/SCC sa flap/graft zatvaranjem69.000
SPECIJALISTIČKI PREGLEDI
Specijalistički dermatovenerološki pregled4,000
Kontrolni specijalistički dermatovenerološki pregled3,000
Dermoskopija5,000
Pregled i dermoskopija8,0006,400
Pregled profesora9,000
Kontrolni pregled profesora7,000
UKLANJANJE BENIGNIH PROMENA
Aplikacija Kenaloga intraleziono8,9007,120
Infiltracija lezije Bleomicinom12,3009,840
Cryoterapija do 5 lezija4,8003,840
Cryoterapija 10 i više lezija8,2006,560
Uklanjanje mekih fibroma do 5 lezija4,2003,360
Uklanjanje mekih fibroma 10 i više lezija11,2008,960
Uklanjanje condyloma genitalna regija (vulva/penis)14,76011,808
Uklanjanje condyloma analna regija14,76011,808
Uklanjanje condyloma anogenitalna regija17,60014,080
Anoskopija7,5006,000
Terapija podofilinom6,1004,880
Uklanjanje Verrucae vulgaris6,2004,960
Uklanjanje Molluscum contagiosum6,2004,960
Excisia benignih lezija na telu16.000
Excisia benignih lezija na licu24.000
Reparacija ectropiona36.000
INTERVENCIJE I HP NALAZI
Biopsija7,9006,320
Patohistoloski pregled3,600
Patohistološki pregled USA5,000
Punch excisia18,45014,760
Shave excisia12,3009,840
Mala hir. intervencija36,00028,800
Velika hir. intervencija63,00050,400
Sclerozacia - 1 noga24,60019,680
Sclerozacia - obe noge36,90029,520
Incizija6,0004,800
Punch biopsija8.400
NOKATNA REGIJA
Uklanjanje uraslog nokta11,2008,960
Excisia nokta i nokatnog matrixa22,00017,600
Uklanjanje klavusa (žulja) u lokalnoj anesteziji8,4006,720
OSTALE USLUGE
Sc. I Im. Injekcija1,000
Infuzija3,500
Iv. Injekcija2,000
Previjanje rana2,400
Kućna poseta10,000
Ostale usluge I6.000
Ostale usluge II12.000

*Akcijski popust ne važi za usluge koje obavlja dr Aleksandar Krunić.

×

Kontaktirajte nas.